Union Mertert Wasserbillig
Umellen
Home
Ekippen
Seniors
1.Ekipp
Resultater
Tabell
2. Ekipp
Dammenekipp
Jugend
Juniors (U19)
Cadets (U17)
Cadets II (U17)
Scolaires (U15)
Scolaires II (U15)
Scolaires III (U15)
Minimes (U13)
Poussins (U11)
Pupilles 1 (U9)
Pupilles 2 (U9)
Bambini (U7)
Kalenner
Events
Sponsoren
Neiegkeeten
FAN Corner
Videoen
Galerie
Quiz/Emfro
UMW Kaart
Comité
Comité
Jugendkommissioun
Kontakt
Jugend
Kader
Resultater
Tabellen
Statistiken
Union Mertert-Wasserbillig (U9 M)
Saison auswielen
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2019/2020
2018/2019
S1 | Pupilles Série 5 Phase 1
30/09/2023 11:00
Koeppchen Wormeldange 2 (U9 M/F)
:
Union Mertert-Wasserbillig (U9 M)
S2 | Pupilles Série 5 Phase 1
07/10/2023 14:30
Union Mertert-Wasserbillig (U9 M)
:
Victoria Rosport 2 (U9 M)
S3 | Pupilles Série 5 Phase 1
14/10/2023 14:00
Union Mertert-Wasserbillig (U9 M)
:
Victoria Rosport 3 (U9 M/F)
S4 | Pupilles Série 5 Phase 1
21/10/2023 14:00
Jeunesse Junglinster 2 (U9 M/F)
:
Union Mertert-Wasserbillig (U9 M)
S5 | Pupilles Série 5 Phase 1
28/10/2023 16:30
Union Mertert-Wasserbillig (U9 M)
:
US BC 01 Berdorf-Consdorf 2 (U9 M)
S6 | Pupilles Série 5 Phase 1
04/11/2023 14:00
US Hostert 2 (U9 M)
:
Union Mertert-Wasserbillig (U9 M)
S7 | Pupilles Série 5 Phase 1
11/11/2023 14:30
Union Mertert-Wasserbillig (U9 M)
:
Union Remich/Bous 2 (U9 M/F)
S8 | Pupilles Série 5 Phase 1
18/11/2023 11:00
ENT Syrdall 2 (U9 M)
:
Union Mertert-Wasserbillig (U9 M)
S9 | Pupilles Série 5 Phase 1
25/11/2023 11:00
Union Mertert-Wasserbillig (U9 M)
:
ENT Berbourg/Biwer II (U9 M/F)
S1 | Pupilles Série 6 Phase 2
09/03/2024 14:00
Olympia Christnach-Waldbillig (U9 M)
:
Union Mertert-Wasserbillig (U9 M)
Frëndschaftsmatch
16/03/2024 14:00
Daring Echternach 1 (U9 M)
:
Union Mertert-Wasserbillig (U9 M)
S2 | Pupilles Série 6 Phase 2
16/03/2024 14:00
Daring Echternach 1 (U9 M)
:
Union Mertert-Wasserbillig (U9 M)
S3 | Pupilles Série 6 Phase 2
23/03/2024 15:00
Union Mertert-Wasserbillig (U9 M)
vs
US Berdorf-Consdorf 01 (U9 M)
S4 | Pupilles Série 6 Phase 2
13/04/2024 01:30
ENT Mensdorf/Canach 2 (U9 M)
vs
Union Mertert-Wasserbillig (U9 M)
S5 | Pupilles Série 6 Phase 2
20/04/2024 01:30
Union Mertert-Wasserbillig (U9 M)
vs
Koeppchen Wormeldange 2 (U9 M/F)
S6 | Pupilles Série 6 Phase 2
27/04/2024 00:00
ENT Berbourg/Biwer II (U9 M/F)
vs
Union Mertert-Wasserbillig (U9 M)
S7 | Pupilles Série 6 Phase 2
04/05/2024 01:30
Union Mertert-Wasserbillig (U9 M)
vs
ENT Syrdall 2 (U9 M)
S8 | Pupilles Série 6 Phase 2
11/05/2024 00:00
Victoria Rosport 2 (U9 M)
vs
Union Mertert-Wasserbillig (U9 M)
S9 | Pupilles Série 6 Phase 2
25/05/2024 01:30
Union Mertert-Wasserbillig (U9 M)
vs
CS Grevenmacher 2 (U9 M)